Festiwal Extreme Jam to kontynuacja naszego autorskiego formatu, który zapoczątkowaliśmy w 2007 roku w Myślenicach. W tamtym czasie była to przełomowa i największa tego typu impreza w Polsce.

Rok później Extreme Jam zawitał do Krakowa by z jeszcze większym rozmachem promować sporty ekstremalne i szeroko pojęty „lifestyle”.

Na scenie zlokalizowanej pod Hotelem Forum wystąpiła hiszpańska gwiazda, zdobywczyni nagrody Grammy Mala Rodriguez. Oprócz niej zagrał tego wieczoru Tede. Na zakolu Bulwaru Wołyńskiego powstał legendarny mural „Smok Wawelski”, a sportowcy rywalizowali w zawodach: Trial, Streetball, MTB Dirt, Skateboarding, Carting oraz ….Snowboard & Freeski.

Tak… w czerwcu zagwarantowaliśmy konstrukcję igielitową dzięki, której zawodnicy lądowali swoje triki w Wiśle z Wawelem w tle.

 

 

 

Wjedź na nasz fanpage na Facebooku.

Extreme Jam powraca w tym roku do Myślenic – swojego miejsca docelowego, gdzie pozostanie na dobre kilka lub kilkanaście lat.

 

Rozwijający się projekt Myślenice Singletracks oraz rozpoczęcie budowy największego contenst’owego skateparku w Polsce tylko nas w tym utwierdzają….

Dzięki zaangażowaniu Miasta i Gminy Myślenice oraz udziałowi Sponsora Głównego PKN Orlen przygotowaliśmy w tym roku szereg atrakcji.

 

 

Zapisujcie w swoich kalendarzach:

weekend 1-3 lipca 2022 Festiwal Sportów Extremalnych Extreme Jam Myślenice !

Największy w Polsce festiwal łączący sporty ekstremalne oraz lifestyle.

Wsparcie PKN Orlen

Zaangażowanie w sponsoring sportu zawodowego i amatorskiego, mecenat nad ważnymi wydarzeniami kulturalnymi czy wsparcie istotnych inicjatyw społecznych są od lat elementem tożsamości PKN Orlen. Działania te pozwalają nie tylko na budowanie pozytywnego wizerunku marki, ale są także wyrazem odpowiedzialności Orlen wobec naszego otoczenia. 

Dzięki udziałowi PKN Orlen program Festiwalu Sportów Extremalnych Extreme Jam powiększa się o kolejne widowiskowe dyscypliny oraz bezpłatne warsztaty skierowane do najmłodszych fanów.

Więcej na temat wspierania sportu przez PKN Orlen

https://www.orlen.pl/pl/o-firmie/wspieramy/sponsoring