O Festiwalu

Festiwal Extreme Jam to kontynuacja naszego autorskiego formatu, który zapoczątkowaliśmy w 2007 roku w Myślenicach. W tamtym czasie była to przełomowa i największa tego typu impreza w Polsce. Rok później Extreme Jam zawitał do Krakowa by z jeszcze większym rozmachem promować sporty ekstremalne i szeroko pojęty „lifestyle”. Na scenie zlokalizowanej pod Hotelem Forum wystąpiła hiszpańska gwiazda, zdobywczyni nagrody Grammy Mala Rodriguez. Oprócz niej zagrał tego wieczoru Tede. Na zakolu Bulwaru Wołyńskiego powstał legendarny mural „Smok Wawelski”, a sportowcy rywalizowali w zawodach: Trial, Streetball, MTB Dirt, Skateboarding, Carting oraz ….Snowboard & Freeski.

W czerwcu zbudowaliśmy konstrukcję skoczni z igielitem dzięki, której zawodnicy lądowali swoje triki w Wiśle.

Extreme Jam powraca w tym roku do Myślenic – swojego miejsca docelowego, gdzie pozostanie na dobre kilka lub kilkanaście lat. Rozwijający się projekt Myślenice Singletracks oraz rozpoczęcie budowy największego contenst’owego skateparku w Polsce tylko nas w tym utwierdzają….

Dzięki wsparciu PKN ORLEN – Sponsora Głównego EXTREME JAM 2022 oraz  Miasta i Gminy Myślenice, przygotowaliśmy w tym roku szereg atrakcji.

 

Zapiszcie koniecznie datę 1-3 lipca w swoich kalendarzach i sprawdzajcie na bieżąco nasze wydarzenie na Facebooku
 
Festiwal Sportów Extremalnych Extreme Jam 2022